O nas

Justyna Kolanek - Chmielarz - właściciel firmy.

mgr turystyki i rekreacji, ekspert destynacji Włochy, specjalista ds. świadczeń dla grup na terenie Włoch, broker hotelowy - hotele dla polskich grup we Włoszech.

Kontrahent, koordynator, pośrednik, organizator z wpisem do rejestru, DMC, konsultant programowy i merytoryczny, licencjonowany pilot wycieczek, specjalista ds. edukacji zawodowej w turystyce.

Na rynku włoskim od 2007 r. Baza ponad 300 hoteli we Włoszech, współpraca z setkami firm, dostawców usług i organizatorów wyjazdów do Włoch. Wsparcie dla ponad tysiąca polskich grup i kilkunastu tysięcy turystów, którym zapewniam od wielu lat spokojny sen we Włoszech.

Od kilkunastu lat robię to w czym jestem kompetentna, w miejscu które kocham, w branży, którą znam i lubię, dlatego robię to dobrze.

Działam na rynku włoskim a moja firma celowo jest zarejestrowana w Polsce i podlega prawu polskiemu. Uważam to za największą wartość dla moich Klientów. Transparentność wobec partnerów biznesowych, stała obecność na rynku polskim i włoskim, obsługa umów i czynności z nimi związanych w języku polskim oraz bezpieczeństwo transakcji gwarantowane polskim podmiotom to najważniejsze elementy współpracy ze mną.

Współpracuję tylko z najlepszymi dostawcami usług turystycznych na terenie Włoch.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej wiedzy i kontaktów to ZAPRASZAM!

Pracujemy z najlepszymi!

Ewa - ekspertka od Wenecji i regionu Veneto

Małgosia - ekspertka od Florencji i regionu Toskania

Mirella - ekspertka od Rzymu i Watykanu, autorka książki o Wiecznym Mieście

Małgosia - ekspertka od regionu Kampania - Neapol, Pompeje, Wezuwiusz, Capri

Fabrizia - ekspertka od regionu Liguria, Genua po polsku

Basia - ekspertka od Regionu Emilia - Romagna, Ravenna, Bolonia, San Marino

Iga - ekspertka od regionu Toskania

Marco - ekspert od Florencji po polsku

Justyna - ekspertka od regionu Umbria