O nas

Italiadlagrup.pl jest marką należącą do firmy DOLCE VITA, podmiotem gospodarczym z kilkunastoletnim doświadczeniem, zajmującym się sprzedażą usług turystycznych dla grup na rynku polskim. Przedmiotem współpracy z innymi firmami i osobami fizycznymi jest obsługa rezerwacji usług w języku polskim na zasadach i taryfach cenowych określonych przez DOLCE VITA.

Nasza baza obiektów noclegowych powstaje od roku 2007 i obejmuje na dzień dzisiejszy PONAD 300 obiektów noclegowych we Włoszech, w których kwaterujemy polskie grupy przez okrągły rok:

Korzystne kontrakty hotelowe to nasza specjalność. Od kilkunastu lat dbamy o znakomite relacje włoskim rynkiem hotelarskim otrzymując w zamian gwarancję stabilnych cen i oczekiwaną jakość usług. W każdym z 20 regionów Włoch posiadamy starannie wyselekcjonowane hotele wszystkich kategorii, które co roku goszczą grupy polskich turystów. 

Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i obsługę rezerwacji w języku polskim. Jesteśmy znanym, stabilnym i cenionym kontrahentem na rynku włoskim, dzięki czemu w większości obiektów z naszej oferty uzyskujemy preferencyjne taryfy, pierwszeństwo rezerwacji   i sprzedaży miejsc na dogodnych warunkach płatności dla naszych Klientów.

OFERUJEMY:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

Nasz zespół

Justyna
Group Sales Manager

Dominika
Office Coordinator

Marika
Customer Service Specialist

Fabrizio
Coordinator - Support in Italy